fbpx

Od kilkunastu dni obserwujemy, jak wiele stacjonarnych biznesów w kryzysowym czasie nie zdaje testu odłączenia od łańcucha dostaw i izolacji od klientów. Z kolei biznes partnerski Colway International oparty na e-commerce nie stoi, a nabiera rozpędu.

Jeżeli właśnie dzisiaj czujesz potrzebę zmiany branży, nauki nowego zawodu lub budowania drugiej nogi finansowej, jesteśmy tu dla Ciebie.

Rozumiemy, że w niestabilnym okresie wszyscy potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa i świadomości, że czynniki zewnętrzne nie wpłyną na stan naszych finansów.

Mamy dla Ciebie czas. Poświęcimy Ci naszą uwagę.

Dostaniesz od nas wszystkie potrzebne narzędzia do pracy. Nauczymy Cię krok po kroku jak:
prowadzić, promować i rozwijać sklep internetowy z polskimi suplementami diety oraz kosmetykami high-biotechnology. Możesz pracować z domu lub z dowolnego miejsca na świecie.

Przewagą naszych rozwiązań jest fakt, że możesz zupełnie naturalnie wtopić to działanie w swoje codzienne życie, nie tylko w tym trudnym czasie.

Jeżeli masz internet, laptop, telefon komórkowy i trochę czasu, to już wszystko, czego potrzebujesz.
Kosmetyków i suplementów diety i tak używasz.
Są obecne na każdym etapie Twojego dnia. Codziennie.

W naszej firmie zamówisz je w całej Europie, w dogodnej walucie, przez sklep internetowy, i otrzymasz je prosto do domu. Różnica polega na tym, że drogeria internetowa nie płaci Ci za zamawianie, używanie i polecanie świetnych produktów koleżankom, a i tak to robisz. W Colway International dzielimy się z Tobą marżą i prowizją, która jest wypłacana co tydzień na kartę Mastercard. Nie ma potrzeby zakładania działalności gospodarczej, jeśli nie chcesz.

Umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę online i poznaj szczegóły .
#zostańwdomu #BeOnline

Skontaktuj się z nami!