fbpx

Rozpoczynamy cykl wywiadów z ludźmi z naszego zespołu, których podziwiamy i z których jesteśmy dumni. Udowadniają oni, że duże pieniądze oraz wysoka satysfakcja z pracy są efektem pewnych konkretnych, powtarzalnych zachowań.

Przedstawiam Wam Liliannę Chlubek. Współpracuję z nią w zespole Colway International. Jest to firma, która oferuje najwyższej jakości produkty z kolagenem. Lila wypracowała własne standardy pracy, które się sprawdzają, więc uczy ich, kolejnych członków swojego zespołu. Jest to osoba, którą cechuje niesamowita cierpliwość pracowitość i konsekwencja. Poznajcie Lilę. 

1. Co było pierwszą rzeczą, która sprawiła, że powiedziałaś “tak, w tym biznesie się odnajdę”?

Produkty firmy Colway International, czyli kolagen, który zawojował totalnie moją rodziną, był początkiem wielkiej przygody z tą firmą. Choroby, z którymi kilka lat temu musiałam się mierzyć, sprawiły, że poszukiwałam nowych dróg, by je pokonać. Z sukcesem udało mi się wyjść obronną ręką z tych potyczek, dzięki naturalnym produktom z kolagenem. W kolejnym etapie pojawił się biznes i współpraca z firmą Colway International. Współdziałanie z ludźmi i tworzenie czegoś zupełnie nowego razem, w zespole, przekonało mnie do tej formy działalności.

2. Co sprawiło, że uznałaś Colway International za ofertę atrakcyjną biznesowo?

Jestem z wykształcenia inżynierem konstruktorem budowlanym. Na początku mojej kariery zawodowej pracowałam w dużych zespołach projektowych, dzięki czemu mogłam uczestniczyć we wspaniałych przedsięwzięciach. Jednakże warunki z czasem zmieniły się i przez wiele lat projektowałam budynki samodzielnie, a w zasadzie samotnie. Praca przy komputerze przez wiele godzin, przestała po wielu latach sprawiać mi przyjemność. Zaczęłam poszukiwać innej drogi rozwoju. Praca z Colway International również polega na budowaniu, ale innego rodzaju przedsięwzięć i przede wszystkim poprzez współpracę z ludźmi. Budowanie relacji z innymi wymaga od człowieka o wiele więcej zaangażowania i zorganizowania niż praca z maszyną – a ja lubię wyzwania. Im trudniej, tym więcej satysfakcji z osiągnięcia celu.

3. Jaki wpływ ma praca w Colway International na realizację Twoich planów i wartości?

Praca w Colway International nauczyła mnie większej otwartości na otaczający świat, cierpliwości w kontaktach z ludźmi i umiejętności słuchania innych, a przede wszystkim odwagi w realizacji nowych projektów i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki nabytym we współpracy z firmą umiejętnościom, organizowałam i brałam udział w wielu wydarzeniach związanych z propagowaniem zdrowego stylu życia. Zawsze interesowałam się i szukałam naturalnych rozwiązań do usuwania przyczyn negatywnego wpływu świata zewnętrznego na życie człowieka. Dzięki produktom firmy mogę realizować swoje pasje w tym kierunku.

4. Jakie korzyści czerpiesz ze współpracy z tą właśnie firmą?

Prozdrowotne i finansowe. Produkty firmy, zarówno suplementy, jak i kosmetyki są komponowane ze składników w 100% naturalnych. Wysoka jakość tych składników oraz technologia ich pozyskiwania, gwarantuje mi ich skuteczność. Dbam o swoje zdrowie i urodę w sposób naturalny, bez stosowania inwazyjnych metod na zatrzymanie procesów starzenia, a dodatkowo produkty firmy Colway International nie walczą ze skutkami starzenia, lecz uderzają w ich przyczynę. Zdrowie moje i moich najbliższych jest dla mnie rzeczą najważniejszą, a dzięki współpracy z tą firmą mogę również pomyśleć i zadbać o swoją niezależność finansową, którą buduję na przyszłość. Czas emerytury prędzej czy później nadejdzie, a ja wolałabym sama zadbać o swoje finanse na przyszłość, niż czekać na los szczęścia. Pracując z tą właśnie firmą, mogę zadbać o swoją przyszłość.

5. Czy Twoje wykształcenie i wcześniejsze doświadczenia zawodowe miały wpływ na pracę w tej branży i dzisiejszą pozycję?

Na pewno cechy charakteru takie, jak: zorganizowanie, systematyka i cierpliwość w działaniu, umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami i trudnościami, pomogły i pomagają mi w tej pracy, ale umiejętności nabyte i nadal podnoszone w trakcie szkoleń i pracy, miały i mają większy wpływ na pracę w tej branży oraz rozwój mojej pozycji w firmie.

6. Jaki jest Twój główny cel związany z firmą Colway International?

Główny celem jest zadbanie o zdrowie moje i mojej rodziny. Zdrowie to najcenniejsza rzecz, jaką mamy w życiu. W zdrowym ciele – zdrowy duch, radość do życia i spełniania marzeń. Z chorobami trudniej idzie się przez życie. Zawsze stawiałam na profilaktykę, bo profilaktyka prozdrowotna jest korzystniejsza niż późniejsza walka z chorobami. Dzięki zasobom finansowym wypracowanym we współpracy z firmą Colway International, mogę tworzyć korzystne warunki do prowadzenia zdrowego stylu życia i realizacji swoich marzeń oraz planów.

7. Co w pracy w branży MLM daje Ci najwięcej satysfakcji?

Najwięcej satysfakcji daje mi praca z ludźmi. Budowanie jakiegokolwiek biznesu w osamotnieniu jest trudne. Natomiast zmierzanie do celu w grupie jest łatwiejsze, ciekawsze i budujące. Jak to mówią: Co dwie głowy, to nie jedna. Praca w zespole, to spora dawka kreatywności, siły i odwagi. Zespół daje także możliwość poznania innych poglądów oraz punktów widzenia, co prowadzi do rozwoju a wiele problemów można przezwyciężyć, gdy jest się razem.

Lila – bardzo dziękuję Ci za udzielenie odpowiedzi na te pytania. Cieszę się, że możemy ze sobą współpracować.

Wiele osób myśli, że Ci, którzy zarabiają pieniądze w modelu MLM (czy jakimkolwiek innym) mieli mnóstwo szczęścia lub “plecy”.  Zgadują, jaką przeszły drogę, nie chcąc spojrzeć prawdzie w oczy. Ma ona wiele imion, ale żadnym z nich nie jest “przypadek”, ani “fuks”. Szczyci się za to takimi cechami, jak “odpowiedzialność”, “zaangażowanie”, “konsekwencja” i “pracowitość”. Jeśli uważasz, że posiadasz te cechy i szukasz swojego miejsca zawodowego – zapraszam. Będziesz do nas pasować!

Skontaktuj się z nami!