fbpx

Działam w biznesie marketingu sieciowego już 10 rok i chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć o pewnym zjawisku, które dostrzegłam w social media. Jest to wiadomość prywatna w mediach społecznościowych, która brzmi tak: “Witam jestem zainteresowana”.

Niestety nie wiem do końca, czym, choć bardzo staram się dowiedzieć.

Takie wiadomości pojawiają się w reakcji na moje posty dotyczące pracy i zarabiania online. Z dalszej rozmowy wynika, że taka osoba oczekuje, że przekażę jej informacje na ten temat PISEMNIE na Messengerze/Instagramie. Najlepiej w jednym/dwóch zdaniach.

Nie jest to jednak możliwe.

Ja rozumiem to, że ktoś chce się czuć bezpiecznie i chce w spokojnych warunkach zapoznać się z tym, co oferuje współpraca ze mną i z firmą, którą reprezentuję, dlatego też w każdy czwartek prowadzę webinary. Spotkania online, na które każdy może się bezpiecznie zalogować i posłuchać.

Dołączanie do biznesu, podejmowanie jakiegoś przedsięwzięcia, to przecież tak, jak pójście do nowej pracy.

Trzeba przejrzeć ogłoszenia o pracę, rozesłać CV, a czasem listy motywacyjne. Trzeba dowiedzieć się, co reprezentuje firma, z którą mamy współpracować, jakich udziela usług lub jakie oferuje produkty. TRZEBA SIĘ ZAPOZNAĆ.

Trzeba przygotować się przed pierwszymi spotkaniami – pojawić się w określonym miejscu o określonej godzinie i ładnie się ubrać. Nikt przecież nie zatrudnia do pracy przez Messengera, chyba, że strony znają się, jak łyse konie również w świecie rzeczywistym.

Z innej beczki – czy zamieszkasz z kimś, kogo znasz wyłącznie z rozmów na Messengerze?

Chyba nie 🙂 Trzeba się poznać, spędzić razem trochę czasu, sprawdzić i wiedzieć, czy ta osoba jest dla nas odpowiednia. Niektórym parom zajmuje to 2 miesiące, drugim 3 lata, a inni nigdy nie zdecydują się na wspólne mieszkanie, pomimo tego, że bardzo się szanują i kochają.

Podobnie jest z biznesem 🙂 Trzeba zapoznać się z firmą, założeniami, planem biznesowym, produktem, zanim zdecyduje się z czegokolwiek skorzystać. I na to trzeba poświęcić trochę czasu. Tak po prostu. Tak po ludzku.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany zarabianiem online?
Zapraszam Cię serdecznie do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze informacyjnym.
Czwartek 19.00-19.30 lub rozmowy ze mną.
Wszystkiego się dowiesz i wtedy zdecydujesz czy jest to coś dla Ciebie 🙂
Napisz tu: kontakt@dratwinscy.pl
lub Zapisz się teraz na webinar.

Skontaktuj się z nami!