fbpx

Dopiero MLM dał nam prawdziwą wolność.

Cześć, Być może stoisz właśnie na rozdrożu zawodowym i nie wiesz, w jakim kierunku iść. Być może potrzebujesz motywacji, inspiracji i siły do działania.

Jesteś w dobrym miejscu.

Nazywamy się Anna i Leszek Dratwińscy. Kiedy rozpoczęliśmy naszą przygodę z branżą MLM nikt z naszej rodziny i naszych znajomych nie traktował tego poważnie.

Znasz to uczucie, w którym nikt Ci nie kibicuje?

My jednak zawsze marzyliśmy o pracy, która da nam nie tylko wolność finansową, ale
i czas dla siebie. Nawet jeśli mieliśmy słabsze dni, konsekwentnie realizowaliśmy nasz plan.

Gdy ktoś po raz tysięczny powiedział nam „NIE”, przestaliśmy liczyć. Szybko przekonaliśmy się, że to jest statystyka, że jest to wpisane w ten biznes, a im więcej „NIE”, tym większy sukces w tej branży.

Od 2011 roku konsekwentnie robimy swoje w ramach MLM – marketingu wielopoziomowego.

Doskonale znamy różnicę między pracą na etacie, tradycyjną działalnością gospodarczą, a MLM.

Po kilku miesiącach współpracy z firmą marketingu sieciowego mogliśmy poczuć co naprawdę oznacza słowo „wolność”. Dziś to słowo ma jeszcze większe znaczenie ponieważ możemy robić ten biznes również online z poziomu własnej kanapy
i z dowolnego miejsca na świecie.

Podróżujemy, pracujemy, kiedy chcemy i gdzie chcemy, a granica między biznesem a życiem prywatnym całkowicie się zatarła. Nigdy wcześniej nie mieliśmy takich możliwości.

KIM JESTEŚMY?

Anna Dratwińska 

Z wykształcenia jestem specjalistą ds. reklamy i marketingu. W swoim zawodzie nie przepracowałam ani jednego dnia, aczkolwiek był mi pomocny w biznesach, które wcześniej prowadziłam. Od 2011r w oparciu o model sprzedaży jakim jest MLM (marketing sieciowy) z dużymi sukcesami buduję sieci konsumenckie i zespoły sprzedażowe w branży beauty i wellness. 

Leszek Dratwiński 

Z wykształcenia jestem zootechnikiem. Oprócz marketingu partnerskiego, zajmuję się również ubezpieczeniami w firmie Allianz. Moją  wielką pasją jest wędkarstwo, szczególnie morskie.

Jesteśmy małżeństwem o 28-letnim stażu.

Mamy 26-letniego syna – Mikołaja.

  

Jesteśmy dla Ciebie, żeby Cię

Z

uczyć skuteczniej zarabiać

 
Z

wspierać

 
Z

edukować

 
Skontaktuj się z nami!