fbpx

Ważne! Kiedy tylko zobaczymy Cię na horyzoncie wyślemy do Ciebie e-mail z potwierdzeniem. Wiemy, że świat wirtualny rządzi się swoimi prawami i wiadomości nie zawsze dolatują tam gdzie miały dolecieć. Czasami  „złośliwie” chowają się w spamach lub innych zakładkach… Jeśli nie chcesz przegapić linka na czwartkowy webinar, koniecznie sprawdź je wszystkie!

 

Żeby wystartować z BIZNESEM ONLINE potrzebujesz  dostępu do jednej z trzech rzeczy;

1.Produktu do sprzedaży online. 

2.Usługi, którą możemy dostarczyć online.

3.Wiedzy i doświadczenia..

W firmie, z którą współpracujemy, mamy dostęp do każdej z nich.

Wykorzystując te 3 determinanty sukcesu; Możesz pracować  2-4 godziny tygodniowo i dorobić do swoich miesięcznych potrzeb

500 zł- 1500 zł

Możesz również zaangażować się bardziej i  z naszą pomocą zbudować sobie

STABILNY BIZNES ONLINE !

Zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny i dowiedz się jak i od czego zacząć!

Bezpłatny Webinar!

Potrzebujesz dorobić do swoich miesięcznych potrzeb  500 zł -1500 zł ?

A może szukasz pracy, która zapewni Ci niezależność i  wiele okazji do rozwoju?

Pracy, którą będziesz mógł/a wykonywać  bezpiecznie online?

Być  może myślisz właśnie nad odpaleniem własnego biznesu, w którym już na starcie nie będziesz musiał/a zainwestować góry pieniędzy ? Biznesu, który będziesz mógł budować w oparciu o najnowszą platformę e-commerce i korzystać z wsparcia oraz całego logistycznego zaplecza firmy, która Ci to chętnie udostępni?

Jeśli tak to już teraz zapisz się na bezpłatny webinar informacyjny na którym poznasz szczegóły.

  Dorób 500-1500 zł do swoich miesięcznych potrzeb!

Cześć!

Miło jest nam Cię tutaj gościć.Od 2011 roku z dużymi sukcesami budujemy swój biznes współpracując z jedną z wiodących na rynku firm z branży marketingu sieciowego. Od 2015 roku działamy międzynarodowo. Pracujemy (między innymi) w oparciu o unikalny produkt jakim jest Kolagen Natywny (nikt inny go nie ma, a wszyscy potrzebują) wykorzystując do tego najnowocześniejszą platformę e-commerce. Wspieramy też i uczymy tego jak pracować skutecznie osoby, które dołączają do naszego zespołu.

W poprzednim życiu, pracowaliśmy na etacie oraz prowadziliśmy tradycyjną działalność gospodarczą. Doskonale znamy różnice między tymi formami zarabiania i korzyści jakie wynikają z zarabiania właśnie w branży MLM. Dziś możemy podróżować, uczyć się rozwijać, pracować i zarabiać z każdego dowolnego miejsca na świecie.

Być może właśnie szukasz alternatywy dla swojego źródła dochodu lub nowych możliwości biznesowych, które nie będą uzależnione od sytuacji panującej na świecie. Dzisiaj wielu z nas każdego dnia musi się mierzyć z wyzwaniami, które mocno weryfikują nasz biznes, lub to czym się aktualnie zajmujemy. Jeżeli czujesz się niepewnie, bo wiesz, że dzisiejsza sytuacja ma realny wpływ na stan Twoich finansów, możemy nauczyć Cię jak rozpocząć, rozwinąć i poprowadzić z sukcesem międzynarodowy sklep/biznes online. Jeśli masz kilka wolnych godzin w tygodniu ,komputer z dostępem do internetu i umiesz obsługiwać go w stopniu podstawowym to już wszystko czego potrzebujesz. Reszty z naszą pomocą nauczysz się w trakcie. 

To aż takie proste Skontaktuj się z nami !

1 + 2 =

O nas

Dopiero mlm dał nam prawdziwą wolność

Anna i Leszek Dratwińscy
Szacunek
Szacunek

Szacunek

Mój znajomy kupił sobie niedawno dom z dużym ogrodem i chciał mieć na nim system nawadniania. Nie znał się na tym kompletnie, więc przez 3 dni wertował Internet, żeby wybrać najlepszy system i zawęzić kontakt do 3 firm. Był sfrustrowany tym, że zajęło mu to tyle...

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami!