fbpx

Kiedy pracowałam na etacie, zauważyłam, że…

Codziennie muszę wstać, ubrać się, zjeść śniadanie, umyć się, ogarnąć rodzinę i iść do pracy na 8 godzin. Moja praca wpływała na to, że mój zespół wiedział, co miał robić, a każdy klient był obsłużony. Każdego dnia przychodziłam do chaosu, a zostawiałam porządek. Moja praca wpływała nie tylko na płynność finansową firmy oraz również na moje wynagrodzenie. 

Gdy z kolei prowadziłam biznes tradycyjny, mój czas pracy był nieuregulowany. W praktyce oznaczało to pracę wykraczającą ponad etatowe wymogi oraz w weekendy 😉 

Obydwa doświadczenia bardzo dużo mi dały i jestem za nie ogromnie wdzięczna. Na przykład pokazały mi, jak ważna jest konsekwencja i powtarzalność pewnych czynności. Takich, które przekładały się na podpisane umowy i zarobione pieniądze.

Te modele pracy nie są zbyt szokującym odkryciem… a jednak zauważam czasem, że ludzi trochę dziwi to, że w pracy w marketingu partnerskim (MLM) trzeba coś robić regularnie i konsekwentnie.

Prosty ciąg przyczynowo skutkowy w MLM działa dokładnie tak samo, jak w każdej innej pracy, jedynie pieniądze można zarobić dużo większe. I tak…

Osoby, które realizują swoje zadania każdego dnia, osiągają o wiele lepsze efekty niż te, które z różnych powodów je pomijają. (W pracy na etacie nie możesz odłożyć zbyt wielu zadań na później, bo po kilku dniach ich ilość Cię przytłoczy). 

Osoby, które przychodzą na spotkania Zoom, dostają nie tylko dawkę wiedzy, ale też zapas energii na kolejne 7 dni. (W pozostałych miejscach pracy spotkania online mają na celu to, aby każdy wiedział, co się dzieje w firmie i jakie ma zadania na najbliższy czas.)

Osoby, które korzystają ze wskazówek dotyczących tego, JAK można coś robić, nie tracą energii i czasu na popełnione już przez kogoś błędy. (Kreatywność jest mile widziana wszędzie, a najbardziej sprawdzi się, gdy przetestowaliśmy odpowiednio długo zasugerowane nam sposoby pracy i one nie zadziałały.)

Na koniec tego artykułu chciałabym zadać pewne pytanie – czy w świecie chaosu nie warto jednak polegać na sprawdzonych, logicznych działaniach, które mogą przynieść piękne owoce? 🙂 

Skontaktuj się z nami!