fbpx

Do biznesu partnerskiego, w którym działam już od 2011 roku, przychodzą ludzie z różnych środowisk. Bywają to osoby, które chcą dorobić, sprawdzić swoich siły w czymś nowym, ciekawym. Są to również często ludzie, którzy zmęczeni są już swoją dotychczasową pracą i panującą w niej atmosferą i mentalnością. E-biznes, w którym nie muszą inwestować w stronę WWW, w sklep, w sieć sprzedaży, wydaje im się atrakcyjną alternatywą.

Rzeczywiście wyróżnikami biznesu wielopoziomowego jest to, że:

a) wchodzisz do gotowego systemu

Nie musisz ponosić inwestycji związanych z testowaniem produktów, wprowadzaniem ich na rynek, opracowywaniem atrakcyjnych opakowań, ofert, utrzymywaniem serwisów, dzięki którym odbywa się sprzedaż.

To wszystko jest już zrobione. Twoim zadaniem i sposobem na zarabianie jest szerzenie dobrej wieści na temat działania wysokiej jakości produktów, po wcześniejszym ich przetestowaniu. Jednak nie warto tego robić na chybił-trafił, tylko w sposób sprawdzony. Pierwszy po prostu nie zadziała. Nie musisz również samodzielnie układać sobie planu działania, tylko otrzymujesz dokładne wskazówki, które są skuteczne.

Twoją jedyną inwestycją jest czas i zakup kilku produktów dla siebie, których i tak używasz każdego dnia. Poza tym zawsze warto sprawdzić to, co mamy zamiar polecać innym!
Kolejna sprawa – przecież w każdy biznes trzeba zainwestować. Różnica jest taka, że w ten kilkaset złotych, a w każdy inny kilka – kilkaset tysięcy złotych.

b) ludzie tutaj naprawdę życzą Ci sukcesu

Teoretycznie w każdej firmie sukces każdej osoby wpływa pozytywnie na pozostałych, dlatego każdy mógłby się z niego cieszyć. Jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie jest tak. W MLM ta życzliwość, docenienie i uznanie odczuwalne są każdego dnia, a każde Twoje staranie (zgodne ze sprawdzonym systemem), docenione.

Ponadto nie jesteś rzucona na głęboką wodę, a towarzyszy Ci osoba, która przeszła już drogę, jaką masz do przejścia.

Te dwa aspekty – bezpieczne, gotowe do działania środowisko + życzliwość osób, z którymi współpracujesz, stanowi dla wielu wystarczający argument do podjęcia współpracy. To tak duża różnica między tym, co znali na co dzień, a to dopiero początek długiej listy atutów.

Wróćmy jednak do głównego przekazu artykułu, czyli do zaczynania OD NOWA. Tak, zaczynasz coś od nowa, jesteś w nowym miejscu, poznajesz nowe produkty, nowych ludzi i nowe sposoby działania. Nie zaczynasz jednak od ZERA. Posiadasz zasoby – swoje osobiste talenty, doświadczenie życiowe i zawodowe oraz opcje, o których istnieniu nawet nie wiesz. Często ludzie, którzy spędzają z nami pierwsze miesiące mówią nam, że ten biznes pokazał im, JAK WIELE MOGĄ.

Jak wiele znaczą.
Jak wiele mogą osiągnąć.
Jak wiele mają talentów.
Jak wiele mogą zmienić w życiu na lepsze.

Dlatego jeśli czujesz, że chcesz zmienić coś w swoim życiu, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zrób to 🙂 Każda zmiana będzie wymagała odwagi, nowych sposobów działania, nowych planów. Natomiast Twoje talenty i kompetencje nie pójdą w las – wykorzystasz je w działaniu po to, aby osiągać spektakularne sukcesy. Jeśli tylko zechcesz 🙂

Jeśli myślisz o własnym bezpiecznym biznesie, masz kilka wolnych godzin w tygodniu, kilkaset złotych na start, to zapisz się teraz na bezpłatne spotkanie online, na którym przedstawię Ci wszystkie korzyści, jakie uzyskasz dołączając do mnie i do firmy, z którą współpracuję.

 

Skontaktuj się z nami!