fbpx

Wiele osób z mojego otoczenia pyta mnie, dlaczego jestem stosunkowo spokojna w czasach pandemii. W końcu wiele tematów zawodowych moich najbliższych stoi pod znakiem zapytania. Odpowiadam im wtedy, że biznes, w którym wraz z Leszkiem działamy, akurat teraz bardzo się rozwija. Ponadto, jesteśmy elastyczni na zmiany i podążamy z duchem czasu i z tym, w jaki sposób ludzie lubią konsumować treści. Od jakiegoś czasu prowadzimy więc działalność ONLINE, której znajomość bardzo się teraz przydaje.

Regularnie pojawiamy się na naszej stronie na Facebooku oraz uczestniczymy w webinarach. 

Dlaczego nasz biznes się rozwija? Ponieważ zyskujemy więcej słuchaczy niż dotychczas. Przebywanie w domu, unikanie kontaktu z ludźmi, powoduje, że ludzie mają więcej czasu na:

  • poznawanie nowych rzeczy;
  • uczestniczenie w webinarach;
  • poszukiwanie sposobów na zarabianie dodatkowych pieniędzy;
  • kupowanie kosmetyków przez internet.

Wcześniej walka o czas i uwagę ludzi była znacznie większa. Zainteresowanie ich czymkolwiek nowym było wyzwaniem. Dzisiaj robią to, bo nie tracą czasu na dojazdy z i do pracy (często przerzucili się na pracę zdalną), nie dokonują zakupów w galeriach handlowych – na wszelki wypadek nawet wtedy, gdy już można. Przez te parę tygodni zdążyli poznać nowe miejsca i nowych ludzi w internecie i się do nich przyzwyczaić.

Biznes, w którym działam opiera się na totalnym rozpieszczaniu klientów – doradztwie, rozmowie, dbałości o to, aby czuli się dobrze. Klienci nie rozmawiają z automatami, ani nie muszą miesiącami testować kosmetyków, które im pomogą. Dzięki rozmowom z zaufanymi ludźmi, otrzymują produkty dobrze dopasowane do ich potrzeb i o wiele lepsze jakościowo niż podobne dostępne w sklepach czy w aptekach.

Firma, z którą współpracuję, Colway International, jest koronoodporna, ponieważ produkuje wysokiej jakości kosmetyki z kolagenem. Nie tylko wpływają one na dobre samopoczucie poprzez sprawianie, że skóra młodnieje.

Co będzie, gdy wszystko wróci do normy?

O to też jestem spokojna. Raz przetestowana metoda, produkt, kosmetyk, suplement, który się sprawdza, będzie ponownie zamawiany przez naszych klientów. To jest właśnie magia pracy z produktami, które bronią się same – nawet w trudnych czasach.

Jeśli chcesz, nauczymy Cię zarabiać z nami – serdecznie zapraszamy 🙂 

Skontaktuj się z nami!